FOTOGRAFIA MODOWA

Czas otworzyć markę odzieżową? Zastanawiasz się, jak wyróżnić się na tle konkurencji ?  Spraw, by klienci spojrzeli na ubrania Twoimi oczami. Profesjonalna sesja zdjęciowa to „must have” w dzisiejszych czasach.

Klienci są coraz bardziej wymagający i kupują oczami, dlatego prezentacja wizualna ma tak duże znaczenie. Nikt nie zrobi tego lepiej niż odpowiedni fotograf modowy. Pozwól mi podkreślić wysoką jakość Twojej marki i wyeksponować każdy znaczący szczegół w kreatywny sposób. Daj się zauważyć sesją szytą na miarę!

Wykonuję packshoty , zdjęcia na duchu, lookbooki.

Lookbook,czyli sesja zdjęciowa przedstawiająca kolekcję projektanta/projektantki lub firmy odzieżowej na modelach/modelkach. Wykonywana jest najczęściej w studio na neutralnym tle. To forma, z której korzysta większość marek do prezentacji ubrań w sklepach internetowych, kampaniach reklamowych czy magazynach.

Poza prostymi przestrzeniami, pracuję również w pięknych wnętrzach, które idealnie sprawdzą się do pokazania charakteru Twojej marki

Packshot, zdjęcia duch, czyli fotografia na manekinie. Taka sesja pozwala pokazać produkt w trójwymiarowy sposób i skupić się na jego najważniejszych detalach.

Chcesz uczestniczyć w sesji i mieć pełną kontrolę nad jej przebiegiem ? Z doświadczenia wiem, że każdy produkt można ułożyć na manekinie w różny sposób, dlatego zawsze proponuję tę opcję 🙂

Zapraszam do obejrzenia mojej pracowni fotograficznej

Fotografia-Marta Pańczyk-Warszawa