Social Media

Social media to obecnie jeden z najważniejszych kanałów komunikacji marketingowej i strategicznej. Działalność w tej sferze pomaga zbudować brand awarness – świadomość marki. Dla mnie ich prowadzenie jest pasją i przyjemnością. Zawodowo zajmuję się fotografią, więc obsługa social mediów jest dla mnie codziennością – w związku z tym postanowiłam wykorzystać swoje doświadczenie i stworzyć kompleksową obsługę dla firm.

Klienci to wzrokowcy.

Klienci to wzrokowcy – w zaledwie kilka sekund, po jednym rzucie oka, mogą zdecydować, czy Twój produkt jest dla nich odpowiedni. Dlatego też tak ważna jest kreacja i same zdjęcia – to one przyciągają uwagę do tekstów. Odpowiednia prezentacja może sprawić, że dany produkt będzie wyglądał ekskluzywnie i to Twoją ofertę – zamiast konkurencji – wybierze klient.

Na czym polegają moje działania w tym obszarze? Oparte są na trzech kwestiach:

CONTENT

wartościowy, estetyczny i spójny.

DIALOG

zaangażowanie społeczności i wiarygodność marki.

KAMPANIE

dotarcie do konkretnej grupy docelowej.

Nie podążam utartymi schematami. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i na podstawie dialogu wybieram schemat działania w kampanii social media. Najpierw liczy się człowiek, następnie dopiero liczby. Jeżeli brakuje Ci czasu lub wiedzy na prowadzenie mediów społecznościowych, skorzystaj z mojego kompleksowego wsparcia. Obsługa TikToka , czy nagrywanie Reelsów na Instagramie nie ma dla mnie tajemnic. Wykorzystaj swój potencjał i daj się odkryć na nowych platformach, zanim zrobi to Twoja konkurencja.

Realizacje